Radek Šejvl

samostatný osobní poradce

Úvodní stránka | FincentrumNe každý se ve financích vyzná. Tak jako má téměř každý z nás svého doktora, právníka, daňového či účetního poradce, stejně tak by tomu mělo být i s financemi. Moji snahou je být nezávislým doktorem a účetním v jedné osobě právě ve finanční oblasti.


Finance jsou velmi komplikovanou záležitostí. Různé produkty se hodí pro různé situace. Nabídky finančních institucí bývají různorodé a ne všechny finanční instituce jsou spolehlivé, solidní, kapitálově silné a hospodaří obezřetně s penězi.


Špatné rozhodnutí, například koupě nepotřebně vysoké kapitálové životní pojistky, může klientovi způsobit velké, mnohdy desetitisícové či statisícové ztráty. Doporučení tedy zní, obraťte se na spolehlivého a nezávislého poradce, který bude vašim dlouhodobým a strategickým partnerem.


Naši partneři:


Fincentrum spolupracuje s téměř všemi významnými společnostmi českého finančního trhu a svým klientům může vždy zajistit optimální řešení jejich finančních potřeb.


Společnost Fincentrum je předním konzultantem a makléřem na trhu zaměstnaneckých výhod. Trh zaměstnaneckých výhod je perspektivní, neboť zaměstnanecké výhody jsou přínosem pro společnosti a jejich zaměstnance bez ohledu na obchodní zaměření a velikost. Společnost Fincentrum je nezávislá na finančních institucích a má bohaté zkušenosti s návrhy a implementací systémů.Více na www.fincentrum.com

zpět