Koníčky

Moje výřečná povaha a touha setkávat se s novými lidmi mi otevřela cestu do médií. Už jako student jsem pracoval na tehdejší televizní stanici TV3. Poté jsem si dal pauzu, abych se po několika letech opět vrátil do médií. Od roku 2005 zazněl můj hlas už v několika východočeských rádiích.

Poprvé jsem byl slyšet na Rádiu Hey Profil, kde jsem pracoval jako externí redaktor zpravodajství do konce roku 2006. S ukončením vysílání z Pardubic a přesunem do Prahy, byla ukončena i činnost našeho týmu.

Počátkem roku 2007 jsem prožil epizodní roli jako zprávař na Fajn Rádiu Life a po měsíci přešel do pohodového Rádia OK, kde jsem působil do konce roku 2008 jako reportér a zpravodaj. Rozhlasový mikrofon jsem přesto neopustil. Jako finanční poradce spolupracuji s Českým rozhlasem Hradec Králové na vysílání pravidelných finančních radioporaden.

Od roku 2009 do roku 2012 jsem také vedl redakční radu, která pracovala na vydávání měsíčního zpravodaje obce Opatovice nad Labem OPATOVICE DNES. V roce 2010 jsem přidal k této činnosti i vedení a správu internetových stránek obce, za které jsme v roce 2011 obdrželi prestižní ocenění. V sedmém ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb jsme se umístili v kategorii nejlepší webové stránky obce v Pardubickém kraji na 3. místě. Tyto internetové stránky byly na počátku roku 2013 na základě rozhodnutí rady obce nahrazeny jinými.
©Copyright 2007 TaL