O mně

    Profesionálním finančním poradenstvím se zabývám od roku 2003. V současné době pracuji jako samostatný osobní poradce ve společnosti Fincentrum, a.s. Více naleznete v rubrice Fincentrum.

    Svoji poradenskou činnost provádím nejen osobně, ale i prostřednictvím médií. Od roku 2006 jsem přispíval svými články na zpravodajský server www.idnes.cz a do Lidových novin. Více v rubrice Novinové články a televize - Finance.

    Svojí činností se snažím upozorňovat na skutečnosti, které se od běžného poradce (spíše prodejce) nedozvíte. Pokud budete tedy cokoliv řešit v oblasti financí, neváhejte mě kontaktovat pomocí rubriky Kontakty
Ve financích platí: Každá chyba stojí peníze. 

  Jako finanční poradce jsem od roku 2008  slyšet na vlnách Českého rozhlasu Hradec Králové v pořadu Host Habaděje - Radioporadna.  Záznamy těchto pořadů si můžete poslechnout v rubrice Český rozhlas.

    V rubrice Novinové články a televize - Ostatní uvádím články, které souvisí s běžným životem. Jsou tu články, ve kterých jsem veřejně prezentoval svůj názor, nebo kterými jsem chtěl na něco upozornit, a proto jsem se podílel na jejich vzniku.


    Každý člověk má nějaký koníček. Někdo chodí na ryby, někdo lepí modely, další zase raději usedne v hospodě. Jelikož ani jedna z těchto činností není mojí oblíbenou, našel jsem si koníčka, který vyhovuje přímo mé nátuře. O mé práci v regionálních rádiích a činnosti při tvorbě zpravodaje obce Opatovice nad Labem OPATOVICE DNES se dozvíte v rubrice Koníčky.
©Copyright 2011 TaL